Kellan Lutz Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kellan Lutz Fan TR

Türkiye'nin İlk ve Tek Kellan Lutz Fan Sitesi!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

SELAM, BEN İLSU

4 posters
YazarMesaj
kellan <3 mrs.lutz
Yeni Üye
Yeni Üye
kellan <3 mrs.lutz

Kadın Mesaj Sayısı : 35
konu sayısı : 2

SELAM, BEN İLSU Empty
MesajKonu: SELAM, BEN İLSU   SELAM, BEN İLSU Icon_minitimePtsi Tem. 19, 2010 9:50 pm

Merhaba arkadaşlar, Ben Antalya'dan İlsu. İki senedir, yani Twilight ı gördüğümden beri, Kellankoliğim. Eminim hepinizle tanışmak çok güzel olucak. Robert, Taylor ve Kris i de çok severim. onun dışında bu kadar hayran olduğum bir ünlü yok. 13 yaşındayım. 7. sınıfa geçtim. Avril, Adam Lambert, Metallica, TNK, Şebnem Ferah, Teoman ve Gripin gibi şarkıcıları, grupları dinliyorum. Arabeskten hiç hoşlanmam. Rap in de ilgimi çektiğimi söyleyemem.. Gitar çalmaktan, film izlemekten, alışveriş yapmaktan ve kitap okumaktan çok hoşlanırım. Umarım kendimi yeterince tanıtabilmişimdir..
mfdekllnavsrltz
Kellan'cı
Kellan'cı
mfdekllnavsrltz

Kadın Mesaj Sayısı : 137
konu sayısı : 0

SELAM, BEN İLSU Empty
MesajKonu: Geri: SELAM, BEN İLSU   SELAM, BEN İLSU Icon_minitimePerş. Tem. 22, 2010 1:39 pm

hoşgeldinnn canım. ben müfide.umarım memnun kalırsın SELAM, BEN İLSU Icon_biggrin metallica dışında müzik konusunda aynıyız diyebilirim. aynı şekilde gitar çalmak dışındaki hobilerinde SELAM, BEN İLSU Icon_biggrin çünkü gitar çalmayı bilmiyorum SELAM, BEN İLSU Icon_sad ayrıca bana önerebileceğin filmler olursa çok memnun olurum öm atarsın SELAM, BEN İLSU Icon_biggrin
kellan <3 mrs.lutz
Yeni Üye
Yeni Üye
kellan <3 mrs.lutz

SELAM, BEN İLSU Empty
MesajKonu: Geri: SELAM, BEN İLSU   SELAM, BEN İLSU Icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 3:57 pm

Tanıştığımıza çoook memnun oldum Müfide.. Aslında ben de Metallica yı pek dinlemezdim önceden.. Bir iki şarkısını çk seviyorum.. Very Happy Neyse beğendiğim filmleri atarım sana. Eminim zevklerimiz uyuşuyordur Very Happy Çok iyi anlaşacağımıza eminim. Seninle daha yakından tanışmayı çok isterim. Teşekkürler yakınlığın için..
kellan_melike
Kellan Sever
Kellan Sever
kellan_melike

Kadın Mesaj Sayısı : 151

SELAM, BEN İLSU Empty
MesajKonu: Geri: SELAM, BEN İLSU   SELAM, BEN İLSU Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 2:31 am

hoşgeldin İlsu ismin güzelmiş Smile
mrs.ashleylutz
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 10
konu sayısı : 3

SELAM, BEN İLSU Empty
MesajKonu: Geri: SELAM, BEN İLSU   SELAM, BEN İLSU Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 4:48 pm

Merhaba.Ben de Dilara.Twilight ı izlediğim günden beri Kellan'a resmen aşığım.tanıştığımıza sevindim =)
kellan <3 mrs.lutz
Yeni Üye
Yeni Üye
kellan <3 mrs.lutz

SELAM, BEN İLSU Empty
MesajKonu: Geri: SELAM, BEN İLSU   SELAM, BEN İLSU Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 2:35 pm

Ben de çok sevindim. Ve teşekkür ederim seninki de çok güzel Melike Very Happy Arkadaşlar ya çok üzgünüm ben bir süredir şifremle ilgili bi sorun yaşıyodum giremiyordum foruma. Müfide en kısa zamanda fil isimlerini atıyorum Very Happy
mfdekllnavsrltz
Kellan'cı
Kellan'cı
mfdekllnavsrltz

Kadın Mesaj Sayısı : 137

SELAM, BEN İLSU Empty
MesajKonu: Geri: SELAM, BEN İLSU   SELAM, BEN İLSU Icon_minitimePerş. Ağus. 26, 2010 4:22 pm

tamam tatlım bekliyorum SELAM, BEN İLSU Icon_biggrin

SELAM, BEN İLSU
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» mRs.Lutz!--Herkese selam!