Kellan Lutz Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kellan Lutz Fan TR

Türkiye'nin İlk ve Tek Kellan Lutz Fan Sitesi!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Windows Kapanış Mesajları xD süper yaa

2 posters
YazarMesaj
mRs.Lutz!
Kellan'cı
Kellan'cı
mRs.Lutz!

konu sayısı : 0

Windows Kapanış Mesajları xD süper yaa Empty
MesajKonu: Windows Kapanış Mesajları xD süper yaa   Windows Kapanış Mesajları xD süper yaa Icon_minitimeC.tesi Ağus. 22, 2009 8:10 pm

* Oturumunuz süresince bir hatamız olduysa affola. şimdi bilgisayarınızı kapatabilirsiniz. bill gates iyi günler diler. nereye isterseniz oraya!

* Kah güldük kah eğlendik, yeri geldi üzüldük, ağladık, kızdık... ancak her güzel şey gibi bu oturumun da sonuna geldik... yeni bir oturumda görüşmek üzere, microsoftla kalın...

* Gidiyorsun ama ya dönemezsen? hadi hakkını helal et, bill gates'in duaları senin üzerine olsun...

* Windows kapatılıyor bu katliama sessiz kalmayın! her gün dünyada on binlerce windows
kapatılıyor.. bunların yarısından çoğu orjinal bile değil... bırakın windowslar açık kalsın...

* Bu aksam da bize ayrilan surenin sonuna geldik...haftaya gene ayni saatte bulusmak umidiyle esen kalin!...

* "Kapatiyosun ha? tamam kapat bakalim ama bir sonraki oturumda bazi seyler biraktigin gibi olmayabilir.." seklinde olur eger icli bir bilgisayariniz varsa..

* Bu kadar.. dağılabilirsiniz...

* Beni böyle istediğin gibi kullanıp sonra kapatamazsın asıl ben seni kapatıyorum

* Hadi bugünü de kazasız belasız atlattın
* Bilgisayarı gerçekten kapatmak istediğinize emin misiniz? belki güç tasarrufu moduna alsanız daha iyi olur. yarım saat sonra yine açmak isterseniz hiç olmazsa beni uğraştırmamış
olursunuz... - kapan

* Şimdi kapanıyorum ama kullanırken ettiğin küfürleri anlamadım sanma..bi dahaki oturumda sorarım ben sana.. topsun olum sen

* Yedeklemişsindir inşallah..hayır bi dahaki açılışta ben aynı ben olmayabilirim de o bakımdan..ehi ehi"

* Windows kapaniyor, kapanir, sen dikkat edde ruhunun windowlari açik kalmasin, gönülcegizin ayazda kalip circir olmasin" romantik windows sürüm 1 kadeh 2

* Niye kapatıyosun?? daha karpuz keseceedik!

* Her kapanan pencerenin ardindan bir yenisi acilir... yav yoksa pencere degil de kapi miydi? aman be her neyse ben gidiyorum.

* Müsadenle kaçıyorum, sahip.

* Tekrar bekleriz efendim.. mekanda kafamiza gore tadilat yapma hakkimiz saklidir. bir sonraki ziyaretinizde bugunku islemlerinizi biraktiginiz gibi bulma garantisi vermiyoruz, haberiniz olsun.

* Boşver sanal ortamı,yeşile ver kendini

* Bunu saymayız yine bekleriz.
minerva
Yeni Üye
Yeni Üye
minerva

Kadın Mesaj Sayısı : 29
konu sayısı : 0

Windows Kapanış Mesajları xD süper yaa Empty
MesajKonu: Geri: Windows Kapanış Mesajları xD süper yaa   Windows Kapanış Mesajları xD süper yaa Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 10:16 pm

Alıntı :
Kah güldük kah eğlendik, yeri geldi üzüldük, ağladık, kızdık... ancak her güzel şey gibi bu oturumun da sonuna geldik... yeni bir oturumda görüşmek üzere, microsoftla kalın...
Alıntı :
Windows kapatılıyor bu katliama sessiz kalmayın! her gün dünyada on binlerce windows
kapatılıyor.. bunların yarısından çoğu orjinal bile değil... bırakın windowslar açık kalsın...
Alıntı :
Bilgisayarı gerçekten kapatmak istediğinize emin misiniz? belki güç tasarrufu moduna alsanız daha iyi olur. yarım saat sonra yine açmak isterseniz hiç olmazsa beni uğraştırmamış
olursunuz... - kapan

* Şimdi kapanıyorum ama kullanırken ettiğin küfürleri anlamadım sanma..bi dahaki oturumda sorarım ben sana.. topsun olum sen

bunlar çok komikti yaa koptum resmen neyse paylaşım için saol canım Very Happy

Windows Kapanış Mesajları xD süper yaa
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni Admin,Süper Moderatör ve Co-Admin