Kellan Lutz Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kellan Lutz Fan TR

Türkiye'nin İlk ve Tek Kellan Lutz Fan Sitesi!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Forumdan ayrılanların söyledikleri

2 posters
YazarMesaj
mfdekllnavsrltz
Kellan'cı
Kellan'cı
mfdekllnavsrltz

Kadın Mesaj Sayısı : 137
konu sayısı : 0

Forumdan ayrılanların söyledikleri Empty
MesajKonu: Forumdan ayrılanların söyledikleri   Forumdan ayrılanların söyledikleri Icon_minitimePaz Ara. 20, 2009 7:14 pm

Admin: Forumundan ayrılıyorum. Taksidi ödeyemedik bu ay. Doğal olarak siz de ayrılmış olacaksınız. Canlarım benim, benim ayrılmama hiç dayanamazsınız

Moderatör: Günlerdir deli gibi paylaştım.Deli gibi uploadlar yaptım.sizde çok yorum yazdınız.Valla ben bu kaliteli yorumları haketmiyorum.Harakiri yapıcam.Hadi bay ...

Yeni Üye: Ben çok yeniyim. Eskiyene kadar foruma girmiyeceğim

Alıngan: Zaten unutuldum, gitsem de kimse farketmiyecek. O yüzden yazayım dedim, ben diyorum, gidiyorum .. Ooo, kime diyoruz ?! Bak hiç dinliyorlar mı ?

Muhalif doğacı: Forumdan ayrılıyorum arkadaşlar .. Direnişlerime rağmen forumun en altındaki ağaçlar kesilerek "forum oyunları" bölümü açıldı. Adminleri şiddetle kınıyorum .. Kın kın kın..

Duygusal: ben bennn ………………….daha fazla konuşamayacağım böööö Bh

Dolmuş şoförü: Duyduğuma göre forumda 2 tane taksi şöförü olan üye varmış. Onların olduğu yerde ben bir dakka durmam. Onlar gidene kadar yokum ben arkadaşlar.

Deli: Ben deliyim deli. M*a*n*y*a*ğ*ı*m ben. O yüzden ayrılıyorum forumdan. Neden demeyin, ben de bilmiyorum. Deliyik dedik ya allah allah niye soruyorsunuz. Bak şimdi de ayrılmıyorum. Piskolojik m*a*n*y*a*ğ*ı*m ben. Ne yaptığım belli değil .. Deli, efendim .. Ehuehue, kendi kendime de konuşuyom .. Deliyim, yaparım ..

Kıskanç: Hiç bi isimli konularda ismim geçmiyor. İlle söylemem mi lazım kardeşim ? En kısa zamanda kendimi o tür topiklerde görmek istiyorum, fazla zamanım yok, akşam oldu, ortama akmam lazım .. Akmerkez beni bekler .. Adım en az 3 isimli topikte geçene kadar foruma uğramıyacağım ..
mfdekllnavsrltz
Kellan'cı
Kellan'cı
mfdekllnavsrltz

Kadın Mesaj Sayısı : 137

MesajKonu: Geri: Forumdan ayrılanların söyledikleri   Forumdan ayrılanların söyledikleri Icon_minitimePaz Ara. 20, 2009 7:15 pm

lütfennnn bu sefer yorum yapın yaa Sad
minerva
Yeni Üye
Yeni Üye
minerva

Kadın Mesaj Sayısı : 29

MesajKonu: Geri: Forumdan ayrılanların söyledikleri   Forumdan ayrılanların söyledikleri Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 10:06 pm

kıskan ve taksi şoförüne koptum yaa Very Happy
paylaşım için teşekkürler Very Happy

Forumdan ayrılanların söyledikleri
1 sayfadaki 1 sayfası