Kellan Lutz Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kellan Lutz Fan TR

Türkiye'nin İlk ve Tek Kellan Lutz Fan Sitesi!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

new moon yorumlarımız

3 posters
YazarMesaj
kellan_melike
Kellan Sever
Kellan Sever
kellan_melike

Kadın Mesaj Sayısı : 151
konu sayısı : 0

new moon yorumlarımız Empty
MesajKonu: new moon yorumlarımız   new moon yorumlarımız Icon_minitimeC.tesi Kas. 21, 2009 6:51 pm

arkadaşlar bu bölümde newmoon hakkında yorumlarınızı alalım bence film güzeldi ama emmett cok az gözüküyodu ve ilk filmde oldduu gibi bella konusmalıydı ve ben dahaduygusal olmasını beklerdim volturi sahnesi bnce kısa olmuş kurtlar cok havalı ve dövüş sahneleri ilk filmden çok daha güzel ve müzikler daha iyi olabilirdi
mfdekllnavsrltz
Kellan'cı
Kellan'cı
mfdekllnavsrltz

Kadın Mesaj Sayısı : 137

MesajKonu: Geri: new moon yorumlarımız   new moon yorumlarımız Icon_minitimeC.tesi Kas. 21, 2009 8:47 pm

öncelikle melikecim lütfen sitemizde türkçemizi daha güzel kullanalım bebeğim Very Happy
filme gelince daha izlemedim izlemeyide pek düşünmüyorum düşünsem bile bizim buraya gelmez Sad Very Happy
mlkee
Kellan'cı
Kellan'cı
mlkee

Kadın Mesaj Sayısı : 98

MesajKonu: Geri: new moon yorumlarımız   new moon yorumlarımız Icon_minitimeC.tesi Kas. 21, 2009 9:22 pm

film cok guzeldı ama kellanın rolu cok azdı Crying or Very sad
onun cıkmasını dortgozle bekledım ama iki sahnedemı ne cıktı en guzelı bella ya sarıldıgı sahneydı resmen hayaya kaldırdı bellayı Very Happy Laughing
jacobda super kellan kadar olmasada kasları superr olmustu edwardın kasarı onların yanında iğrenç klaıyodu edwardın vucduna bakamadm bıle:P:P
gelecegi gorduklrı sahnede bellayla edwardın agacların içnde kostugu sahna cok komıktı Laughing
turk fılmlerını andırıyodu(leylayla mecnun) Very Happy

tutulmayı sabırsızlıkla beklıyorum....
mfdekllnavsrltz
Kellan'cı
Kellan'cı
mfdekllnavsrltz

Kadın Mesaj Sayısı : 137

MesajKonu: Geri: new moon yorumlarımız   new moon yorumlarımız Icon_minitimeC.tesi Kas. 21, 2009 9:30 pm

ben emmett ın daha çok göründüğü şafak vakti ve tutulmayı bekliyorum Very Happy
kellan_melike
Kellan Sever
Kellan Sever
kellan_melike

Kadın Mesaj Sayısı : 151

MesajKonu: Geri: new moon yorumlarımız   new moon yorumlarımız Icon_minitimeC.tesi Kas. 21, 2009 10:58 pm

kızım izle bnce müfide ya taylor da ayrı bi warlk bnce Very Happy we bellayı kucakladıı sahne keske daa uzun olsaydı bn bella olsam warya kene gbi bi yapsr bi daaa da bırakmazdm Very Happy Very Happy hakkaten kostukları sahne cok komikti

new moon yorumlarımız
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» New Moon'dan Bilinmeyenler
» New Moon Resmi Site!